Kursy językowe w Poznaniu

W Poznaniu funkcjonuje obecnie kilka, bardzo dobrych szkół, oferujących profesjonalne kursy językowe. Do najbardziej znanych i najczęściej wybieranych przez kursantów należą przede wszystkim:

  • Szkoła Języków Obcych Profi Lingua
  • Perfect Kursy Językowe
  • Empik School
  • Cieślak & Nowak
  • Kontakt

 

Szkoła Języków Obcych Profi Lingua to na chwilę obecną jeden z największych ośrodków nauczania w naszym kraju. Zajęcia prowadzone są w oddziałach zlokalizowanych w największych miastach Polski. Szkoła oferuje naukę wielu języków obcych, na różnych poziomach zaawansowania. Zespół lektorski może pochwalić się doskonałą znajomością języka oraz bardzo dobrym przygotowaniem metodycznym. W szkole pracują także wykwalifikowani native speakerzy z USA, Wielkiej Brytanii, Niemiec, Australii, Hiszpanii, Włoch, Francji oraz Kanady. Profi Lingua to obecnie jedna z najczęściej wybieranych szkół językowych w Poznaniu.

Dużą popularnością cieszy się także szkoła Perfect, która od 11 lat prowadzi profesjonalne kursy językowe. W szkole tej można nauczyć się języka angielskiego, hiszpańskiego, niemieckiego, francuskiego, włoskiego, japońskiego, a także rosyjskiego. Zajęcia prowadzi wykwalifikowana kadra lektorów, którzy posiadają wykształcenie filologiczne oraz metodyczne. W szkole zatrudnieni są także profesjonalni nativ speakerzy.

Empik School to równie chętnie wybierana szkoła językowa w Poznaniu. W ofercie szkoły znajdują się kursy najbardziej znanych języków europejskich: francuskiego, angielskiego, niemieckiego, włoskiego, hiszpańskiego, czy rosyjskiego, a także orientalnych: japońskiego, chińskiego, czy nawet arabskiego. Oferta Empik School jest bardzo bogata. Kursy zaczynają się kilka razy w roku, co pozwala na rozpoczęcie nauki w dowolnym momencie. Zajęcia prowadzone są w oparciu o autorską metodę nauczania, która nazywa się The Insell Method. Pozwala ona na zdobycie umiejętności porozumiewania się w języku obcym w naturalnych i życiowych sytuacjach.

Znaną szkołą językową w Poznaniu jest także szkoła Cieślak & Nowak. Oferuje ona niezwykle ciekawe, praktyczne i integrujące metody nauczania. Wieloletnie doświadczenie pozwala na prowadzenie kursów skutecznych, w pełni odpowiadających wszystkim kursantom. Na zajęciach szczególny nacisk kładzie się przede wszystkim na niezbędne zasady gramatyczne, obszerny zasób słownictwa, a także pisanie, czytanie, słuchanie i oczywiście mówienie w języku obcym.

Szkoła językowa Kontakt posiada 15-letnie doświadczenie w nauczaniu wielu, różnorodnych języków obcych. Organizowane są zarówno zajęcia grupowe, jak i indywidualne. Istnieje możliwość uczestnictwa w kursach online, prowadzonych przez Skype. Specjalnością tej szkoły są przede wszystkim kursy językowe dla dorosłych, studentów oraz młodzieży. Kursy organizowane są na różnych poziomach zaawansowania. W szkole zatrudnieni są zarówno polscy lektorzy, jak i nativ speakerzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Next Post

Koszty szkoleń BHP

wt. maj 5 , 2020
Zadaniem każdego pracodawcy jest dbanie o zdrowie i bezpieczeństwo kadry pracowniczej. Obowiązek szkolenia pracowników w zakresie Bezpieczeństwa i Higieny Pracy nakładają na pracodawcę obowiązujące przepisy prawa. Warto mieć świadomość, że są to jedyne szkolenia, na które pracodawca jest zobowiązany wysłać pracownika. Wielu pracodawców unika jednak tego obowiązku. Zapytani, dlaczego tak […]

Powiązane artykuły

Kontakt